Półkolonie w muzeum

Od 17 lipca w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku rozpoczynają się „Półkolonie w Muzeum”. Zgodnie z hasłem „Kultura wielu wymiarów”, które przyświeca misji MIIWŚ, Dział Edukacyjny przygotował na tę okazję szereg aktywności dla uczniów wypełniających czas wakacyjny.

Obok zajęć w gmachu głównym MIIWŚ nasi podopieczni zawitają do Tczewa, gdzie w przyszłości budowane będzie Muzeum Mostów Tczewskich. Nie zabraknie również atrakcji na terenie Głównego Miasta w Gdańsku oraz na Westerplatte, gdzie odbędzie się wędrówka „Drogami Obrońców”, a na uczniów czekają rozkazy do wypełnienia w ramach gry terenowej.

„Półkolonie w Muzeum” odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:30, w dwóch turnusach:

- 17-21 lipca 2023 - zapisy zakończone,
- 24-28 lipca 2023.

Zapisy odbywają się pod adresem e-mail: edukacja@muzeum1939.pl
Liczba uczestników jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.