Odeszła wieloletnia wolontariuszka muzeum – Joanna Pawelska

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 18 marca 2023 roku zmarła nasza długoletnia wolontariuszka, pani Joanna Pawelska.

Pani Joanna przez wszystkie lata działalności na rzecz Muzeum wykazywała się wielkim zaangażowaniem i pracowitością. Jej skrupulatna i trudna praca przy spisywaniu notacji filmowych pozostanie na zawsze w zbiorach naszego Muzeum i w naszej pamięci. Swoim doświadczeniem dzieliła się chętnie z młodszymi wolontariuszami. Wobec wszystkich nas okazywała niebywałą serdeczność i dobroć.

Będziemy wspominać jej uśmiech, poczucie humoru, autentyczną troskę o drugiego człowieka. Zapamiętamy jej prace plastyczne, które ukradkiem nam pokazywała, dzieląc się swoją wrażliwością na świat.

Rodzinie oraz wszystkim bliskim zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.