Konferencja prasowa w Elektrowni 10.10.2019 r.

Konferencja prasowa w Elektrowni

Wydarzenie: Konferencja prasowa prezentująca najnowsze odkrycia dokonane w trakcie badań archeologicznych na półwyspie Westerplatte

Miejsce: historyczny budynek Elektrowni na Westerplatte

Czas: 10 października 2019 r. (czwartek), godz. 12.00

Wstęp tylko dla akredytowanych dziennikarzy

Szanowni Państwo,

10 października 2019 r. zapraszamy Państwa na konferencję prasową prezentująca najnowsze odkrycia dokonane w trakcie badań archeologicznych prowadzonych na półwyspie Westerplatte przez Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 będące oddziałem Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W konferencji wezmą udział:

Jarosław Sellin, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego

dr Karol Nawrocki, Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Mariusz Wójtowicz, kierownik Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 – oddziału Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Filip Kuczma, kierownik badań archeologicznych na Westerplatte

Przedstawicieli mediów zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prasowej na terenie Elektrowni obowiązują akredytacje. Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających imię, nazwisko, nazwę redakcji oraz numer legitymacji prasowej na adres promocja@muzeum1939.pl do dnia 9 października 2019 r. do godz. 18.00.

Osoby akredytowane prosimy o przybycie w dniu konferencji pomiędzy godz. 11:15 a 11.30 pod bramę MOSG na Westerplatte, skąd wspólnie przejdziemy do Elektrowni. Do miejsca zbiórki dotrzecie Państwo mijając po lewej stronie Cmentarz Obrońców Westerplatte (szczegóły na załączonej mapie).

Zapraszamy!