Białystok 10-11-12 października 2019 | Ogólnopolska Zbiórka Eksponatów

Jeśli zależy Wam, by rodzinne pamiątki nie odeszły w niepamięć i zostały przez nas opowiedziane, rozważcie przekazanie ich do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Będziemy na Was czekać w czasowym punkcie zbiórki zorganizowanym we współpracy z białostockim oddziałem IPN od 10 do 12 października w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A.

Ogólnopolska Zbiórka Eksponatów „Przyjmiemy Twoją historię...” trwa do końca bieżącego roku. Niektóre z darów będziemy na bieżąco udostępniać na naszej stronie, a te najcenniejsze znajdą swoje miejsce w na wystawie głównej i wystawach czasowych.

Gwarantujemy, że wszystkie przedmioty zostają otoczone staranną opieką i zabezpieczone przez skutkami upływu czasu.