Koncert w 79. rocznicę Powstania Warszawskiego

1 sierpnia o godz. 19:00 w 79. rocznicę Powstania Warszawskiego zapraszamy do sali konferencyjnej Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku na koncert Haliny Mlynkovej pt. "Film(lo)ve".

W programie koncertu Haliny Mlynkovej pojawią się utwory z piątego solowego albumu z własnymi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „FILM(L)OVE”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx.

Podczas koncertu wybrzmią utwory niosące przekaz wdzięczności, upamiętniające bohaterów Powstania Warszawskiego.

Bilety w cenie 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) dostępne są na stronie internetowej muzeum: