X Tydzień Małżeństwa w MIIWŚ

X Tydzień Małżeństwa w MIIWŚ (7-14 lutego)

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku po raz kolejny obchodzi i włącza się do akcji "Tydzień Małżeństwa 2024". Od 7-14 lutego, po okazaniu zdjęcia ślubnego, w kasach MIIWŚ można nabyć dwa bilety w cenie jednego - na wejście na wystawę główną muzeum oraz bilety ulgowe do Kino Muzeum. Zapraszamy!

 

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to społeczna kampania promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Tydzień Małżeństwa odbywa się równolegle w 22 krajach zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego. W Polsce projekt został zainicjowany w 2015 r. przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Od tego czasu odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, rekreacyjnym i rozrywkowym.

 

Od  7 do 14 lutego br. wszystkie małżeństwa, które pokażą w kasach Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zdjęcie ślubne, będą mogły kupić 2 bilety w cenie 1 na zwiedzanie wystawy głównej.

 

Ponadto małżeństwa mogą również wybrać się na seans filmowy, korzystając z preferencyjnych warunków tj. po pokazaniu zdjęcia ślubnego przysługiwać im będą bilety ulgowe do Kina Muzeum.