zbiórka eksponatów 2019

Ogólnopolska Zbiórka Eksponatów w Katowicach

W dniach 14 - 16 listopada br. pracownicy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odwiedzą Katowice w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Eksponatów.

Jeśli zależy Wam, by rodzinne pamiątki nie odeszły w niepamięć a historie zostały przez nas opowiedziane, rozważcie przekazanie ich do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
Tym razem będziemy na Was czekać w Katowicach w dwóch czasowym punktach zbiórki:

• „Przystanek Historia” Centrum Edukacyjne IPN im. Henryka Sławika
    ul. św. Jana 10 (III p.)
    Czwartek – piątek (14-15 listopada) w godzinach 9.00-17.00

• Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 11
    ul. Grażyńskiego 47, Koszutka (Miejski Dom Kultury)
    Sobota (16 listopada) w godzinach 9.00-15.00

Ogólnopolska Zbiórka Eksponatów „Przyjmiemy Twoją historię...” trwa do końca bieżącego roku. Niektóre z darów będziemy na bieżąco udostępniać na naszej stronie, a te najcenniejsze znajdą swoje miejsce w na wystawie głównej i wystawach czasowych.
Gwarantujemy, że wszystkie przedmioty zostają otoczone staranną opieką i zabezpieczone przez skutkami upływu czasu.