WBMF okładka

Głosuj na książki Muzeum II Wojny Światowej w ramach konkursu „Historia Zebrana”

Rozpoczął się konkurs Historia Zebrana, organizowany przez portal Histmag.org i Granice.pl. W ramach edycji za rok 2019 możecie zagłosować na dwie książki wydane nakładem Wydawnictwa Muzeum II Wojny Światowej:

1. Krzywy obraz wojny. Armia Czerwona w Prusach i Gdańsku w 1945 r. autorstwa D. Panto i  T. Glinieckiego

2. World Battlefield Museums Forum/Światowe Forum Muzeów Pól Bitewnych wydany pod redakcją K. Nawrockiego, B. Garby, M. Szymaniaka oraz A. Żymły

Swoje głosy możecie oddawać TUTAJ.

Pierwszy etap głosowania zakończy się 6 stycznia. Dzień później poznamy tytuły nominowane przez jury oraz internautów. Wtedy rozpocznie się również drugi etap głosowania - internauci zagłosują wówczas na książki wyróżnione w głosowaniu internautów, jurorzy - w głosowaniu jurorów.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 stycznia.

Wyniki możecie śledzić na bieżąco na stronie: https://historiazebrana.pl/wyniki