CENTRUM KONFERENCYJNE

Muzeum doskonale łączy funkcję edukacyjną z biznesową. Rozpoznawalna i wyrazista bryła budynku oraz nowoczesne przestrzenie konferencyjne tworzą miejsce inspirujące, postrzegane jako idealna lokalizacja wydarzeń o charakterze naukowym bądź komercyjnym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ OFERTĘ:

Katarzyna Moszczyńska

Telefon: +48 570-970-665

E-mail: k.moszczynska@muzeum1939.plkonferencje@muzeum1939.pl,

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

CENTRUM KONFERENCYJNE

To ponad 2200 m² powierzchni użytkowej, w której skład wchodzi 5 sal, zaplecze konferencyjne, garderoby, foyer, szatnie, podziemny parking oraz strefa gastronomiczna. Nasza elastyczność oraz uniwersalność otoczenia potrafi uczynić event niezapomnianym wydarzeniem.

SALA KONFERENCYJNA

Powierzchnia 500 m2, pojemność 303 os., wymiar 24 × 22 m.

SALA KONFERENCYJNA
SALA KINOWA

Powierzchnia 143 m2, pojemność 114 os., wymiary 11 × 13 m.

SALE WARSZTATOWE

Powierzchnia 102–135 m2, pojemność 35–40 os., wymiary 7,3 × 15 m | 9,3 × 14,5 m | 9,4 × 12 m.

SALE WARSZTATOWE
FOYER

Powierzchnia 1200 m2, pojemność 600 os.

GASTRONOMIA W MUZEUM

Dysponujemy zapleczem gastronomicznym w postaci restauracji z kawiarnią, które mieszczą się w wieży muzeum na poziomie + 4 i +5, oraz bistro na poziomie -3.

GASTRONOMIA W MUZEUM
CATERING EVENTOWY

Organizując konferencję, można skorzystać z usług jednej ze współpracujących z Muzeum firm cateringowych. Do zaaranżowania jest 1200 m2 powierzchni foyer, gdzie można przygotować poczęstunek zarówno w formie koktajlowej, jak i zasiadanej.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE

Skuteczny branding wydarzenia to kluczowy element sukcesu podczas każdego eventu. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest obiektem, który dzięki swojej architekturze zapewnia ciekawe formy reklamy.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE

KATALOG BIZNESOWY

Pobierz pełną ofertę centrum konferencyjnego MIIWŚ.

zaufali nam