APARTAMENTY

Apartamenty Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku gwarantują wysokiej klasy usługi noclegowe w centrum miasta. Obiekt oferuje 5 komfortowych pokoi dwuosobowych z przestronną łazienką oraz wszelkimi udogodnieniami niezbędnymi do udanego pobytu, a także 3 apartamenty dwupoziomowe, które są doskonałym wyborem dla podróżujących w większym gronie. Apartamenty swoim wyposażeniem i charakterem przypominają mieszkanie i są idealnym rozwiązaniem dla osób przyjeżdżających do Gdańska na dłuższy pobyt.

Recepcja Apartamentów Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
czynna pon-pt 9:00-17:00

tel.: +48 58 760 09 70
mobile: +48 575 810 460
pl. Władysława Bartoszewskiego 1
(wejście od ulicy Stara Stocznia)
e-mail: apartamenty@muzeum1939.pl

Regulamin Apartamentów Muzeum II Wojny Światowej >>>

APARTAMENT DELUXE

Apartament Deluxe to nasz największy dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 116 m², który pomieści do 6 osób. Na parterze znajduje się strefa wypoczynkowa, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka z wanną.

Apartament Deluxe
Apartament Komfort

APARTAMENT KOMFORT

Apartament Komfort to doskonały wybór dla rodziny z dziećmi. Apartament jest dwupoziomowy, o powierzchni ponad 100 m² i pomieści do 6 osób. Ulokowana jest w nim strefa wypoczynkowa, w pełni wyposażona kuchnia, dwie sypialnie i dwie łazienki.

APARTAMENT STANDARD

Apartament Standard to dwupoziomowy apartament, który pomieści do 6 osób. Jego powierzchnia liczy 80 m². Znajduje się w nim salon, kuchnia ze stołem jadalnianym, dwie sypialnie z miejscem do pracy oraz dwie łazienki.

Apartament Standard
Pokój dwuosobowy

POKÓJ DWUOSOBOWY

Komfortowy pokój dwuosobowy o powierzchni ok. 30 m². wyposażony w przestronną łazienkę z wanną lub prysznicem. Do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia oraz zewnętrzne patio ze strefą wypoczynkową.

PATIO

Do dyspozycji naszych gości jest patio z bujną roślinnością, gdzie można zrelaksować się na świeżym powietrzu. Strefa mieści się w centralnej części budynku.

Patio
Śniadania

ŚNIADANIA

Śniadania są serwowane od 8:30 do 11:00 w formule room service. Zamówienia na śniadania prosimy składać w recepcji.

APARTAMENT BIZNESOWY

Przestronne, eleganckie i gustowne wnętrze pozwala na przeprowadzenie oficjalnych narad, negocjacji, zebrań, rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań biznesowych.

Apartament Biznesowy