Muzeum II Wojny Światowej

Decyzja o czasowym zamknięciu Muzeum

Informujemy, że w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, w nawiązaniu do decyzji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 r. o czasowym zamknięciu instytucji kultury:

•    zwiedzanie wystawy głównej oraz wystawy czasowej, seanse Kina Muzeum oraz działalność edukacyjna zostają wstrzymane w Muzeum II Wojny Światowej od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania;

•    wszystkie wydarzenia towarzyszące organizowane przez  Muzeum (spektakle, spotkania autorskie, wykłady, koncerty i inne)  zostają odwołane do dnia 31 marca br. włącznie.

Aktualne  decyzje związane z funkcjonowaniem Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku umieszczane będą na stronie internetowej www.muzeum1939.pl oraz w mediach społecznościowych instytucji.

Informacje o zwrocie biletów dostępne pod numerem telefonu +48 58 760 09 60 oraz drogą mailową info@muzeum1939.pl