Obchody MIędzynarodowego Dnia Wolontariusza

5 grudnia 2019 roku wolontariusze Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Z tej okazji przeszli w paradzie spod Złotej Bramy przez ulicę Długą, Długi Targ i Długie Pobrzeże na Ołowiankę. Następnie w Muzeum zorganizowano spotkanie z poczęstunkiem, w którym uczestniczył Zastępca Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej dr Tomasz Szturo. Wolontariusze zostali nagrodzeni upominkami za zaangażowanie, poświęcany czas i wysiłek.

Wolontariusze - widzimy i doceniamy Waszą pasję oraz chęć działania. Praca, którą wykonujecie jest bezcenna!

W sposób szczególny chcemy podziękować wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w organizację wydarzeń związanych z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Wszystkich zainteresowanych wolontariatem w Muzeum zapraszamy do współpracy!