Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jednym z wystawców gdańskiego Free Time Festiwalu

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku bierze udział w tegorocznej edycji gdańskiego Free Time Festiwalu. Serdecznie zapraszamy na stoisko Muzeum, gdzie twórczo i ciekawie spędzicie z nami czas.

Skąd pochodził niedźwiadek Wojtek? Jak znalazł się w 2. Korpusie Polskich Sił Zbrojnych, nazywanym Armią Andersa? Jakie widział kraje i jakie przygody go spotkały? Mali uczestnicy Free Time Festiwalu będą mieli okazję wcielić się w rolę podróżników podążających szlakiem Armii gen. Andersa. Poznamy egzotyczne kraje oraz ich mieszkańców, a także historię niezwykłego niedźwiadka w trakcie gier edukacyjnych.

Free Time Festiwal to kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, rekreacyjnych Trójmiasta, Pomorza, różnych regionów Polski i naszych sąsiadów. Wystawcy zaprezentują 1001 pomysłów i propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu, a lista przygotowanych przez nich atrakcji będzie imponująca.

Gry edukacyjne odbędą się:

SOBOTA, 6 kwietnia 2019 roku godz. 11:00, 12:00, 14:00, 16:00

NIEDZIELA, 7 kwietnia 2019 roku godz. 11:00, 12:00, 14:00