Muzeum II Wojny Światowej poszukuje wolontariuszy

Masz wolny czas i chcesz go twórczo wykorzystać? Poszukujesz ciekawego zajęcia, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności, poznać wielu ciekawych ludzi oraz wziąć udział w niecodziennych wydarzeniach?

Muzeum II Wojny Światowej poszukuje wolontariuszy w każdym wieku do długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

- współpracę z jedną z najnowocześniejszych instytucji kultury w Polsce,
- uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach,
- pracę w młodym i twórczym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia w instytucji publicznej,
- zaświadczenia o odbytym wolontariacie,
- ubezpieczenie od NNW,
- dodatkowe szkolenia.

Wolontariusze Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku między innymi współtworzą wydarzenia kulturalne, działają w obszarze dokumentacji filmowej, a także uczestniczą w działaniach promocyjnych. Ponadto możesz mieć swój udział przy takich wydarzeniach jak Noc Muzeów, obchody wielkich wydarzeń historycznych i wielu innych. Zastanów się, co lubisz robić, a czego chciałbyś spróbować. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i chętnie podejmiemy współpracę!

Pobierz ulotkę wolontariatu - dowiedz się więcej

Przeczytaj regulamin wolontariatu

Czekamy na Ciebie!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z koordynatorem wolontariatu już dzisiaj!

Kontakt:
Koordynator wolontariatu