Koncert 100#Wolność

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wraz z Telewizją Polską zapraszają na koncert pt. 100#Wolność z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Polscy artyści zabiorą nas w muzyczną podróż przez sto lat niepodległej Rzeczypospolitej.

Koncert 100#WOLNOŚĆ będzie emitowany na antenie TVP1, w sobotę 13 października 2018 o godzinie 21:30!

Stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę zbiega się w czasie z 60-leciem istnienia Gdańskiego Ośrodka TVP. Przez 100 lat niepodległości przeprowadzi nas przede wszystkim muzyka i piosenka, od pieśni legionowej po standardy jazzowe i wielkie przeboje.

Na Placu przed Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wstąpią:

Monika Borzym
Katarzyna Cerekwicka
Piotr i Krzysztof Cugowscy
Zuzanna Jabłońska
Sławek Jaskułke
Anna Karwan
L.U.C.
Halina Mlynkova
Olga Szomańska
Natalia Szroeder
Damian Ukeje
Polska Filharmonia Bałtycka

Mecenas Główny: Orlen

Patronat Honorowy: Jarosław Sellin, Sekretarz Stanu w MKiDN

Produkcja Telewizyjna: TVP 1, TVP Gdańsk

Partnerzy: Niepodległa, Hilton Gdańsk, Art. Zone Events, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.