Przejdź do treści

Grupy zorganizowane

 1. Nie prowadzimy rezerwacji dla grup zorganizowanych, możliwy jest zakup biletów grupowych w kasach, sklepie internetowym lub przelewem na podstawie faktury proforma.
 2. Na każde 10 osób przypada jeden bilet gratis dla opiekuna. Dokonując zakupu poprzez sklep internetowy dla grupy większej niż 10 osób należy dokonać transakcji będących wielokrotnością liczby 10 aby uzyskać większą ilość darmowych biletów.
 3. Muzeum nie prowadzi usług przewodnickich i nie pośredniczy w kontakcie z certyfikowanymi przewodnikami po Wystawach Muzeum.
 4. Lista certyfikowanych przez Muzeum przewodników po wystawie głównej znajduje się na stronie internetowej http://www.muzeum1939.pl/pl/zaplanuj_wizyte/przewodnicy Kontakt z przewodnikiem spoczywa na opiekunie grupy zorganizowanej.
 5. Grupa zorganizowana nie ma obowiązku zwiedzania wystawy z przewodnikiem.
 6. Wejście na wystawę następuje w określonym na bilecie dniu i przedziale godzinowym.
 7. Liczba zwiedzających przebywających jednocześnie na wystawie głównej, wystawie czasowej oraz wystawie dla dzieci (zwanych dalej „Wystawami Muzeum”) jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa. Z uwagi na powyższe wejście zwiedzających na wystawę może być czasowo wstrzymane bez względu na posiadany bilet.

Bilet Grupowy umożliwia zakup dla określonej ilości osób (od 10 do 25 osób ), do każdej transakcji biletu grupowego nalicza się jeden gratisowy bilet, niezależnie czy jest to zakup  dla 10, czy 25 osób.

Instrukcja zakupu biletu grupowego:

 1. Proszę wejść w zakładkę ZAPLANUJ WIZYTĘ, następnie BILETY oraz KUP BILET  https://bilety.muzeum1939.pl/.
 2. Z dostępnych obiektów wybierają Państwo WYSTAWĘ GŁÓWNĄ lub WYSTAWA DLA DZIECI.
 3. Proszę wybrać odpowiednią datę oraz godzinę wejścia na wystawę, następnie wybrać rodzaj biletu, w tym przypadku BILET GRUPOWY normalny lub ulgowy.
 4. Wpisujemy ilość biletów, przechodzimy do płatności, po poprawnym opłaceniu bilety są do pobrania w zakładce MOJE BILETY.
 5. W celu zakupu biletów dla większej ilości osób, proces należy powtórzyć.

Bilety grupowe również do nabycia w kasach.

Prośby o faktury info@muzeum1939.pl

W celu zapytań zapraszamy do kontaktu:

telefon: +48 58 760 09 60 , +48 58 323 75 77,
e-mail: rezerwacje@muzeum1939.pl