Przejdź do treści

Działy Muzeum

SEKRETARIAT
tel.: +48 58 323-75-20
fax: +48 58 323-75-30
e-mail: sekretariat@muzeum1939.pl

BIURO DYREKTORA
Kierownik Biura Dyrektora
Magdalena Grochowiecka
+48 58 323-75-79
sekretariat@muzeum1939.pl, 
m.grochowiecka@muzeum1939.pl

MUZEUM WESTERPLATTE I WOJNY 1939
Oddział Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Kierownik Oddziału Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Mariusz Wójtowicz-Podhorski
sekretariat@westerplatte.eu

DZIAŁ NAUKOWY
Kierownik Działu Naukowego
dr Marek Szymaniak
+48 58 323-75-68
m.szymaniak@muzeum1939.pl

DZIAŁ ZBIORÓW
p.o Kierownik Działu Zbiorów
Wojciech Łukaszun
+48 58 323-75-43
w.lukaszun@muzeum1939.pl

DZIAŁ WYSTAW
Kierownik Działu Wystaw
Bartłomiej Garba
+45 58 323 75 26
b.garba@muzeum1939.pl

BIBLIOTEKA
Kierownik Biblioteki
Patrycja Śliwińska
+48 58 323-75-38
p.sliwinska@muzeum1939.pl

DZIAŁ DOKUMENTACJI FILMOWEJ
Kierownik Działu Dokumentacji Filmowej
Waldemar Kowalski
w.kowalski@muzeum1939.pl

DZIAŁ EDUKACYJNY
Kierownik Działu Edukacyjnego
Elżbieta Olczak 
+48 58 323-75-45
e.olczak@muzeum1939.pl

RZECZNIK PRASOWY
Aleksander Masłowski
+48 606-862-598
rzecznik@muzeum1939.pl

DZIAŁ MARKETINGU I SPRZEDAŻY
Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
Karolina Imianowska
+48 58 323-75-52
k.imianowska@muzeum1939.pl

DZIAŁ TECHNICZNO-INWESTYCYJNY
Kierownik Działu Techniczno-Inwestycyjnego
Jakub Żelazny
+48 58 323-75-00
j.zelazny@muzeum1939.pl

DZIAŁ PRAWNO-ADMINISTRACYJNY
Kierownik Działu Prawno-Administracyjnego
Mateusz Błażewicz
tel. +48 58 760-31-81
m.blazewicz@muzeum1939.pl

DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA
Kierownik Działu Bezpieczeństwa
Waldemar Szulc
w.szulc@muzeum1939.pl

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Główny Specjalista
Anna Długosz
+48 58 323-75-53
a.dlugosz@muzeum1939.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
+48 58 323-75-24
h.jedrejek@muzeum1939.pl