Skip to main content

Przewodnicy uprawnieni do oprowadzania Zwiedzających po Muzeum

W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku obsługę przewodnicką Zwiedzających świadczyć mogą wyłącznie osoby, które podpisały z Muzeum umowę o współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem muzeum z przewodnikiem prosimy o bezpośredni kontakt z przewodnikami z poniższej listy.

  Imię i nazwisko Języki obce           E-mail Telefon
1 Renata Aleksandrowicz włoski a.renata@interia.pl 48 693 950 302
2 Hanna Biziuk chorwacki, serbski  hanna-biziuk@wp.pl 48 502 454 568
3 Wojciech Chomka angielski wch1@wp.pl 48 608 417 906
4 Andrzej Cylwik angielski andrzej.cylwik@wp.pl 48 784 661 570
5 Karolina Czonstke angielski karolina.czonstke@gmail.com 48 506 250 548
6 Janusz Dąbrowski rosyjski janciod@poczta.onet.pl  48 784 727 408
7 Łukasz Gurfinkiel angielski gurfinkiel@wp.pl 48 535 822 288
8 Vladyslava Honcharenko ukraiński, rosyjski vladyslava.goncharenko@gmail.com 48 507 240 086
9 Beata Kardasińska  angielski  bkardasi@tlen.pl  48 693 298 793
10 Anna Kempa francuski madenkaa@gmail.com 48 696 422 331
11 Agnieszka Kiczorowska angielski kiczorowskaagnieszka77@gmail.com 48 508 327 348
12 Anna Kowalewska - Mróz niemiecki anna.kowalewska@viridaporta.eu 48 692 778 203
13 Rafał Jan Krause rosyjski nawigator97@vp.pl 48 603 747 560
14 Magdalena Latowska niemiecki MagdalenaLatowska@wp.pl 48 502 385 030
15 Joanna Leman angielski j.leman@wp.pl 48 601 840 738
16 Elwira Marciniak   angielski, rosyjski  elwiramarciniak@neostrada.pl  48 501 705 505
17 Ewelina Marciniak angielski, włoski ewelina_marciniak@tlen.pl 48 693 049 012
18 Małgorzata Milewska niemiecki margarett@o2.pl 48 509 095 028
19 Ewa Moszczyńska   niemiecki  ewalin@wp.pl  +48 503938312
20 Anna Murawska   niemiecki  anna@danzigstadtfuehrung.de  +48 501373685
21 Dariusz Naduk niemiecki, angielski darko22@tlen.pl 48 792 223 322
22 Jakub Nowak angielski nowakjakub@wp.pl 48 503 369 502
23 Agnieszka Nowakowska angielski kontakt@aganowa.pl 48 501 726 518
24 Anna Podciborska angielski annapodc@wp.pl 48 601 214 074
25 Jacek Podhorski - Piotrowski angielski ekojpp@univ.gda.pl 48 603 170 761
26 Filip Popek angielski filipdanzig@gmail.com 48 787 256 387
27 Marta Ruszkiewicz   angielski, niemiecki marta-ruszkiewicz@wp.pl 48 664 412 348
28 Małgorzata Rzepnikowska   gosiarze@o2.pl 48 509 995 558
29 Magdalena Sikora   holenderski, flamandzki abc@abc.gda.pl 48 605 212 787
30 Marta Szagżdowicz   niemiecki, angielski  marta.szag@gmail.com  48 663 214 330
31 Arkadiusz Szyszko rosyjski arek.szyszko@gmail.com 48 500 265 295
32 Małgorzata Śliwiak   sliwiakmalgorzata@gmail.com 48 607 208 154
33 Elżbieta Trella   angielski, hiszpański  etrella@wp.pl  48 501 893 260
34 Monika Trojanowska angielski, francuski, hiszpański trojamo@yahoo.com 48 607 137 245
35 Elżbieta Tujakowska angielski etujakowska@interia.pl 48 601 479 832
36 Beata Widera   brak  beawid@go2.pl  48 608 472 895
37 Aleksandra Wieruszewska   angielski  olalaa@wp.pl  48 601 195 592
38 Sandra Wodzyńska - Goc angielski pogdansku@wp.pl 48 535 594 790