Koncert "Panny Wyklęte - Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata"

Już niebawem koncert "Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata"

Muzeum i Renata Przemyk zapraszają na premierowy koncert "Panny Wyklęte - Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, o godz. 17.00, w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Jako przedsmak koncertu zachęcamy do wysłuchania utworu o utraconych dziewczyńskich marzeniach. O niespełnionych pragnieniach, wyśpiewanych w rytmie walca. Piosenki o dziewczęcych planach uśmierconych przez brutalną, wojenną rzeczywistość.

Wykrzyczany ból. Szybkie uderzenia w werbel. Manifest niezgody - "Walczyk" w wykonaniu: Lilu & MRR, piosenka pochodzi z płyty "Panny Wyklęte".

Patronat honorowy: Jarosław Sellin, Sekretarz Stanu w Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.