Źródło zdjęcia - dziennikbaltycki.pl

Dyrektor Muzeum, dr Karol Nawrocki laureatem tytułu Osobowość Roku 2017

Z przyjemnością informujemy, iż dr Karol Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku został laureatem tytułu Osobowość Roku 2017 w kategorii Kultura, plebiscytu Dziennika Bałtyckiego!

Dr Karol Nawrocki, nominowany za konsekwentną postawę i pracę na rzecz uhonorowania polskich bohaterów w Muzeum II Wojny Światowej, otrzymał najwyższą ilość głosów w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu – 679 głosów!

Od lat, co roku dziennikarze i Czytelnicy "Dziennika Bałtyckiego" nominują do prestiżowego tytułu osoby, które wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Już w lutym laureaci tytułu Osobowości Roku z każdego miasta i powiatu, w każdej kategorii plebiscytu, wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując zdobyte wcześniej głosy powalczą o tytuły Osobowości Roku 2017 na Pomorzu.

Już dziś zachęcamy do oddawania głosów!

Sprawdź szczegóły

(Źródło zdjęcia - dziennikbaltycki.pl)